Zawiodła skuteczność
W ramach V kolejki lubelskiej okręgówki Opolanin podejmował na boisku w Urzędowie zespół Unii Wilkołaz. Opolanie przegrali to spotkanie 2 - 3. Bramki strzelali Banach D. oraz Gawron.
Zapowiedź V kolejki
Już w najbliższa niedzielę MKS Opolanin podejmie na boisku w Urzędowie drużynę Unii Wilkołaz. Początek meczu o godzinie 17:00
Na remis z TUR-em.
W meczu IV kolejki Opolanin niespodziewanie zremisował z TUR-em 1-1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Piotr Dajos.
Ostatnia kolejka
Następny mecz

Gospodarz: LKS Stróża
Gość: MKS Opolanin
Wynik: -:-
Rozgrywki: Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Lublin
Data: 09.09.2018, 17:00
Zobacz: terminarz

Poprzedni mecz

Gospodarz: MKS Opolanin
Gość: Unia Wilkołaz
Wynik: 2:3
Rozgrywki: Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Lublin
Data: 02.09.2018, 17:00
Zobacz: terminarz
Relacja: zobacz

Sponsorzy


Sonda

Najlepszym zawodnikiem meczu ze Stalą był?
Pyśniak
Gasiński
Łaska

Panel logowania
Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Lublin

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra


Terminarz sezon 2018/2019
Kolejka 1
MKS Opolanin   1 : 1   Janowianka   15.08.2018 17:00
Unia Wilkołaz   3 : 4   Avia II Świdnik   15.08.2018 13:00
LKS Stróża   6 : 1   Tur Milejów   15.08.2018 17:00
Sygnał Lublin   2 : 0   Stal Poniatowa   15.08.2018 11:00
Mazowsze Stężyca   3 : 1   POM Piotrowice   15.08.2018 15:00
Granit Bychawa   4 : 2   Wisła II Puławy   15.08.2018 18:00
Świdniczanka Świdnik   - : -   Orion Niedrzwica Duża   19.09.2018 17:00
Piaskovia Piaski   0 : 2   Sokół Konopnica   15.08.2018 17:00
Kolejka 2
Avia II Świdnik   2 : 2   Sokół Konopnica   19.08.2018 11:00
Orion Niedrzwica Duża   2 : 1   Piaskovia Piaski   19.08.2018 17:00
Wisła II Puławy   1 : 1   Świdniczanka Świdnik   19.08.2018 17:00
Janowianka   1 : 1   Granit Bychawa   19.08.2018 16:00
POM Piotrowice   0 : 1   MKS Opolanin   19.08.2018 17:00
Stal Poniatowa   4 : 0   Mazowsze Stężyca   19.08.2018 17:00
Tur Milejów   3 : 7   Sygnał Lublin   19.08.2018 17:00
Unia Wilkołaz   2 : 4   LKS Stróża   19.08.2018 17:00
Kolejka 3
LKS Stróża   2 : 1   Avia II Świdnik   26.08.2018 17:00
Sygnał Lublin   1 : 2   Unia Wilkołaz   25.08.2018 11:00
Mazowsze Stężyca   3 : 0   Tur Milejów   26.08.2018 15:00
MKS Opolanin   4 : 0   Stal Poniatowa   25.08.2018 11:00
Granit Bychawa   0 : 0   POM Piotrowice   26.08.2018 17:00
Świdniczanka Świdnik   1 : 2   Janowianka   25.08.2018 11:00
Piaskovia Piaski   3 : 3   Wisła II Puławy   25.08.2018 17:00
Sokół Konopnica   0 : 2   Orion Niedrzwica Duża   25.08.2018 16:00
Kolejka 4
Avia II Świdnik   2 : 4   Orion Niedrzwica Duża   29.08.2018 17:00
Wisła II Puławy   3 : 2   Sokół Konopnica   29.08.2018 17:00
Janowianka   0 : 0   Piaskovia Piaski   29.08.2018 17:00
POM Piotrowice   3 : 2   Świdniczanka Świdnik   29.08.2018 17:00
Stal Poniatowa   3 : 2   Granit Bychawa   29.08.2018 17:00
Tur Milejów   1 : 1   MKS Opolanin   29.08.2018 17:00
Unia Wilkołaz   1 : 2   Mazowsze Stężyca   29.08.2018 17:00
LKS Stróża   3 : 4   Sygnał Lublin   29.08.2018 18:00
Kolejka 5
Sygnał Lublin   0 : 2   Avia II Świdnik   01.09.2018 11:00
Mazowsze Stężyca   1 : 0   LKS Stróża   01.09.2018 15:30
MKS Opolanin   2 : 3   Unia Wilkołaz   02.09.2018 17:00
Granit Bychawa   3 : 0   Tur Milejów   02.09.2018 17:00
Stal Poniatowa   2 : 1   Świdniczanka Świdnik   02.09.2018 17:00
Piaskovia Piaski   2 : 3   POM Piotrowice   01.09.2018 11:00
Sokół Konopnica   3 : 0   Janowianka   01.09.2018 16:30
Orion Niedrzwica Duża   1 : 0   Wisła II Puławy   02.09.2018 17:00
Kolejka 6
Avia II Świdnik   - : -   Wisła II Puławy   09.09.2018 11:00
Janowianka   - : -   Orion Niedrzwica Duża   09.09.2018 16:00
POM Piotrowice   - : -   Sokół Konopnica   09.09.2018 16:00
Stal Poniatowa   - : -   Piaskovia Piaski   09.09.2018 16:00
Tur Milejów   - : -   Świdniczanka Świdnik   09.09.2018 16:00
LKS Stróża   - : -   MKS Opolanin   09.09.2018 17:00
Sygnał Lublin   - : -   Mazowsze Stężyca   08.09.2018 11:00
Unia Wilkołaz   - : -   Granit Bychawa   09.09.2018 17:00
Kolejka 7
Mazowsze Stężyca   - : -   Avia II Świdnik   15.09.2018 13:00
MKS Opolanin   - : -   Sygnał Lublin   16.09.2018 16:30
Granit Bychawa   - : -   LKS Stróża   16.09.2018 17:00
Świdniczanka Świdnik   - : -   Unia Wilkołaz   15.09.2018 11:00
Piaskovia Piaski   - : -   Tur Milejów   15.09.2018 11:00
Sokół Konopnica   - : -   Stal Poniatowa   15.09.2018 11:00
Orion Niedrzwica Duża   - : -   POM Piotrowice   16.09.2018 16:00
Wisła II Puławy   - : -   Janowianka   16.09.2018 11:00
Kolejka 8
Avia II Świdnik   - : -   Janowianka  
POM Piotrowice   - : -   Wisła II Puławy  
Stal Poniatowa   - : -   Orion Niedrzwica Duża  
Tur Milejów   - : -   Sokół Konopnica  
Unia Wilkołaz   - : -   Piaskovia Piaski  
LKS Stróża   - : -   Świdniczanka Świdnik  
Sygnał Lublin   - : -   Granit Bychawa  
Mazowsze Stężyca   - : -   MKS Opolanin  
Kolejka 9
MKS Opolanin   - : -   Avia II Świdnik  
Granit Bychawa   - : -   Mazowsze Stężyca  
Świdniczanka Świdnik   - : -   Sygnał Lublin  
Piaskovia Piaski   - : -   LKS Stróża  
Sokół Konopnica   - : -   Unia Wilkołaz  
Orion Niedrzwica Duża   - : -   Tur Milejów  
Wisła II Puławy   - : -   Stal Poniatowa  
Janowianka   - : -   POM Piotrowice  
Kolejka 10
Avia II Świdnik   - : -   POM Piotrowice  
Stal Poniatowa   - : -   Janowianka  
Tur Milejów   - : -   Wisła II Puławy  
Unia Wilkołaz   - : -   Orion Niedrzwica Duża  
LKS Stróża   - : -   Sokół Konopnica  
Sygnał Lublin   - : -   Piaskovia Piaski  
Mazowsze Stężyca   - : -   Świdniczanka Świdnik  
MKS Opolanin   - : -   Granit Bychawa  
Kolejka 11
Granit Bychawa   - : -   Avia II Świdnik  
Świdniczanka Świdnik   - : -   MKS Opolanin  
Piaskovia Piaski   - : -   Mazowsze Stężyca  
Sokół Konopnica   - : -   Sygnał Lublin  
Orion Niedrzwica Duża   - : -   LKS Stróża  
Wisła II Puławy   - : -   Unia Wilkołaz  
Janowianka   - : -   Tur Milejów  
POM Piotrowice   - : -   Stal Poniatowa  
Kolejka 12
Avia II Świdnik   - : -   Stal Poniatowa  
Tur Milejów   - : -   POM Piotrowice  
Unia Wilkołaz   - : -   Janowianka  
LKS Stróża   - : -   Wisła II Puławy  
Sygnał Lublin   - : -   Orion Niedrzwica Duża  
Mazowsze Stężyca   - : -   Sokół Konopnica  
MKS Opolanin   - : -   Piaskovia Piaski  
Granit Bychawa   - : -   Świdniczanka Świdnik  
Kolejka 13
Świdniczanka Świdnik   - : -   Avia II Świdnik  
Piaskovia Piaski   - : -   Granit Bychawa  
Sokół Konopnica   - : -   MKS Opolanin  
Orion Niedrzwica Duża   - : -   Mazowsze Stężyca  
Wisła II Puławy   - : -   Sygnał Lublin  
Janowianka   - : -   LKS Stróża  
POM Piotrowice   - : -   Unia Wilkołaz  
Stal Poniatowa   - : -   Tur Milejów  
Kolejka 14
Avia II Świdnik   - : -   Tur Milejów  
Unia Wilkołaz   - : -   Stal Poniatowa  
LKS Stróża   - : -   POM Piotrowice  
Sygnał Lublin   - : -   Janowianka  
Mazowsze Stężyca   - : -   Wisła II Puławy  
MKS Opolanin   - : -   Orion Niedrzwica Duża  
Granit Bychawa   - : -   Sokół Konopnica  
Świdniczanka Świdnik   - : -   Piaskovia Piaski  
Kolejka 15
Piaskovia Piaski   - : -   Avia II Świdnik  
Sokół Konopnica   - : -   Świdniczanka Świdnik  
Orion Niedrzwica Duża   - : -   Granit Bychawa  
Wisła II Puławy   - : -   MKS Opolanin  
Janowianka   - : -   Mazowsze Stężyca  
POM Piotrowice   - : -   Sygnał Lublin  
Stal Poniatowa   - : -   LKS Stróża  
Tur Milejów   - : -   Unia Wilkołaz  
  r e k l a m a  
Oficjalna strona MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE. Wszelkie prawa zastrzeżone.